XXXIV. ročník
TATRANSKÁ  MAGISTRÁLA

 

OFICIÁLNE  VÝSLEDKY

 

10 septembra 2000

 

 

Riaditeľ pretekov                               Rajčan Marián               

Počasie                                              slnečno, bezoblačno

Teplota                                              12° C                                                                               

Hlavný rozhodca                               Kotoč Július

Kategória  I. muži  19 – 30 r.

1.

4

Madaj Milan

Jalovec

1 : 38 : 35

2.

11

Kocúrek Tomáš

ŠKP Štrbské Pleso

1 : 39 : 12

3.

1

Horák Ondřej

Šternberk, ČR

1 : 42 : 49

4.

16

Juroš Milan

Kamenná chata p/Chopokom

1 : 43 : 09

5.

17

Puškáš Peter

Prešov

1 : 46 : 03

6.

13

Holiga Ján ml.

Martin

1 : 48 : 52

7.

3

Dančík Miro

Liptovský Mikuláš

1 : 56 : 49

8.

15

Kršačok Marián

Závadka n/Hronom

1 : 57 : 42

9.

6

Pouš Richard

Vrútky

2 : 01 : 56

10.

2

Koleda Zdeno

Rajec

2 : 02 : 28

11.

7

Kupčo Martin

Pavčina Lehota

2 : 05 : 52

12.

8

Šemrák Peter

Košice

2 : 06 : 36

13.

9

Novák Miroslav

Spišská Nová Ves

2 : 07 : 06

14.

18

Skladaný Stanislav

Nitra

2 : 18 : 43

15.

14

Davidov Martin

Zlín, ČR

2 : 25 : 52

16.

12

Martinek Ivan

Vrútky

2 : 52 : 04

17.

10

Molnár Peter

Košická Belá

3 : 02 : 18

18.

5

Liskaj Jozef

Turany

3 : 14 : 56

 

Kategória II. muži  31 – 40 r.

1.

36

Blaško Milan

Chata J. Psotku Tatr. Štrba

1 : 40 : 32

2.

35

Kováč Peter

Košice

1 : 48 : 57

3.

37

Ohrádka Pavol

Nová Lesná

1 : 51 : 30

4.

32

Matoš Peter

HS Jasná Demänovská dolina

1 : 53 : 09

5.

38

Juroš Ľubomír

Kamenná chata p/Chopkom

1 : 57 : 42

6.

28

Martiš Vladimír

Červený Kameň

2 : 07 : 54

7.

30

Majerčák Ondrej

Poprad

2 : 14 : 49

8.

34

Ing. Novota Mikuláš

Prešov

2 : 17 : 43

9.

39

Páleník Karol

Nitra

2 : 20 : 36

10.

27

Gatial Milan

Šternberk, ČR

2 : 27 : 10

11.

33

Bičár Zdeno

Čadca

2 : 39 : 37

12.

26

Centko Ivan

Košice

2 : 41 : 12

13.

31

Klimčák Jozef

Poprad

2 : 50 : 04

14.

29

Palguta Ľubomír

Hotel Kontakt Stará Lesná

2 : 52 : 37

 

Kategória III. muži 41 – 50 r.

1.

58

Dolák Peter

Bratislava

2 : 02 : 49

2.

55

Špírek Jaroslav

Hotel Junior H. Smokovec

2 : 03 : 51

3.

51

Trizna Vladimír

Liptovský Mikuláš

2 : 07 : 29

4.

57

Ľupták Ján

Závažná Poruba

2 : 08 : 15

5.

53

Cisárik Emil

Čadca

2 : 21 : 19

6.

60

Petrič Emil

Bardejov

2 : 26 : 55

7.

52

Bucha Ján

Čadca

2 : 27 : 43

8.

56

Kašper František

Košice

2 : 32 : 02

9.

54

Pollák Milan

Čadca

2 : 39 : 28

10.

59

Dávid Vladimír

Zemplínska Teplica

3 : 29 : 45

 

Kategória IV. muži  51 r. a starší

1.

48

Mojzyszek Maciej

Nowy Targ, Poľská republika

2 : 06 : 09

2.

50

Valent Bohuslav

Ružomberok

2 : 09 : 09

3.

66

Babjak Pavol

Horné Pršany

2 : 11 : 34

4.

69

Ľupták Július

ŠKP Štrbské Pleso

2 : 23 : 35

5.

44

Les Jozef

Třemošná, ČR

2 : 29 : 39

6.

45

Zuček Miloslav

Třinec, ČR

2 : 30 : 18

7.

46

Cetkovský Vladimír

Předklášteří, Tišnov, ČR

2 : 37 : 20

8.

70

Pavúk Peter

Spišská Nová Ves

2 : 38 : 43

9.

67

Mgr. Liskaj Jozef

Turany

2 : 39 : 07

10.

43

Ing. Chromela Miroslav

Poprad, Hôrka

2 : 41 : 15

11.

68

Novák Vladimír

Liptovský Mikuláš

2 : 52 : 24

12.

49

Hauser Pavel

Prešov

4 : 05 : 07

 

Kategória II. ženy  31 r. a staršie

1.

80

Havrančíková Alžbeta

ŠKP Štrbské Pleso

2 : 07 : 54

2.

79

Heczková Jana

Liptovský Mikuláš

2 : 18 : 12

3.

78

Žideková Jana

Rajec

2 : 25 : 51